Tinklaraštis

WEBIN.LT TINKLARAŠTIS

Sekite mūsų patarimus, naujienas ir įžvalgas

Dabartinė įmonių reklama, jų veiklos viešinimas neįsivaizduojami be internetinės rinkodaros. Todėl Webin.lt savo skiltyje „Tinklaraštis“ pristato aktualius internetinės rinkodaros klausimus ir mėgina drauge su jumis rasti atsakymus į juos. Tikimės, kad mūsų pateikiami  patarimai, naujienos ir įžvalgos padės Jums susigaudyti internetinės rinkodaros platybėse, ir paskatins imtis priemonių, kaip išsiskirti iš konkurentų, tapti labiau matomais.

Šioje mūsų skiltyje rasite patarimus, naujienas, įžvalgas apie tai, kas yra SEO paslaugos ir kam jos reikalingos? Sužinosite apie facebook ir kitų socialinių tinklų teikiamas galimybes. Pasidalinsime patarimais, kaip sėkmingai administruoti įmonės facebook paskyrą, bei paversti ją aktyviu, vartotojus traukiančiu įrankiu. Net neabejojame tuo, kad šiuolaikinis verslas ir socialiniai tinklai – neatskiriami dalykai. Todėl pažadame, kad tokių įžvalgų bus ir daugiau.

Kadangi Webin.lt specializacija aprėpia ne vieną sritį: mūsų atliekamų paslaugų sąraše yra ir internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas ir priežiūra, bei reklaminių video klipų filmavimas, taip pat – dizaino paslaugos. Todėl esame suinteresuoti dalintis savo patirtimi ir dalindamiesi savo žiniomis, siekiame tapti dar naudingesniais savo klientams ir partneriams.

Mes tikime tuo, kad „Investicija į žinias moka geriausias palūkanas“ (Bendžaminas Franklinas), todėl investuojame ir kviečiame Jus prisidėti prie mūsų, komentuojant ir dalinantis mūsų skilties „Patarimai“ straipsniais Facebook bei kituose socialiniuose tinkluose. Kurkime žinių ir tobulėjimo siekiančią bendruomenę, ir tobulėkime kartu su Webin.lt!