Programinės įrangos kūrimas

Programinės įrangos kūrimas

Programinės įrangos kūrimas

 

Programinės įrangos kūrimas – skirtas automatizuoti įvairius verslo ir bet kurios kitos srities procesus. Programinės įrangos naudojimas sumažina klaidų, kylančių dėl „žmogiškojo faktoriaus“, tikimybę, pagerina produktyvumą ir darbo kokybę. Kad programinės įrangos produktai būtų sėkmingai naudojami, jie turi būti tinkamai įdiegti ir pritaikyti šios srities profesionalų.

Programinės įrangos kūrimas tampa vis populiaresne ir svarbesne paslauga. Vis daugiau įmonių perkelia savo veiklos procesus į automatizuotas sistemas. Kompanijų vadovai imasi šių veiksmų ne tik tam, kad padidintų verslo efektyvumą, bet ir siekdami išlaikyti aukštą saugumo lygį. Taip pat, norėdami savo verslą paversti modernesniu, atitinkančiu skaitmeninio amžiaus reikalavimus. Dar viena priežastis – darbuotojų krūvio mažinimas ir jų produktyvumo didinimas. Kai mažiau laiko skiriama automatizuotoms užduotims atlikti, atsiranda daugiau laiko kūrybiškiems sprendimams priimti ir svarbesniems uždaviniams įgyvendinti.

Programinės įrangos kūrimo etapai

Užsisakant programinės įrangos kūrimo paslaugą, svarbu žinoti, iš kokių etapų ji susideda:

  • Programos specifikacijos kūrimas. Išsiaiškiname Jūsų pageidavimus ir suderiname juos su techniniais proceso aspektais;
  • Būsimos programos projektavimas. Pradedame kurti svarbiausius būsimos programos funkcijų prototipus.
  • Programavimas ir testavimas. Rašome programos kodą ir tikriname jo veiksmingumą.
  • Produkto integracija. Sukonfigūruojame programą pagal Jūsų įmonės reikalavimus, integruojame sukurtą programą į kitas sistemas, o vartotojai pradeda ja naudotis.

Mobiliųjų aplikacijų, programėlių kūrimas

Mobiliųjų aplikacijų ir programėlių kūrimas yra kur kas svarbesnis verslui, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Visų pirma, jeigu kalbėsime apie mobiliąsias aplikacijas, atkartojančias konkrečios įmonės internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės funkcijas, ši programinės įrangos rūšis yra puikus būdas didinti kompanijos populiarumui ir pritraukti potencialius klientus. Kodėl? Visų pirma, todėl, kad reitinguodamas internetinius šaltinius, Google teikia pirmenybę tiems, kurie turi mobiliąsias versijas.

Antra, dabartiniai interneto vartotojai daug laiko praleidžia naršydami mobiliuosiuose įrenginiuose. Tad, jeigu patenkinsite jų patogumo poreikį, jie iš potencialių vartotojų gali tapti lojaliais klientais. Kita vertus, mobiliosios programėlės suteikia galimybę kur kas glaudžiau palaikyti ryšį su interneto vartotojais. Pasitelkiant jas, patogiau rinkti informaciją apie klientų pirkimo įpročius; komunikuoti su jais, priimtiniausiu jiems būdu; siūlyti akcijas, specialius pasiūlymus ir kt.

Programinės įrangos kūrimas, mobiliųjų aplikacijų ir programėlių diegimas ne tik prisideda prie įmonės veiklos optimizavimo, bet ir lemia didesnį jos internetinių resursų prieinamumą pasaulinio tinklo vartotojams, pritraukia didesnį potencialių klientų srautą.