Google reklama – optimaliausias reklamos metodas!

Google reklama

 

Google reklama suteikia galimybę rodyti Jūsų pranešimus būtent tai auditorijai, kuriai aktualiausios Jūsų paslaugos. Tad, akivaizdu, kad tai yra optimaliausias reklamos metodas, išauginsiantis Jūsų įmonės nešamą pelną! Kitas pranašumas – įmonės populiarumo didinimas. Dabartiniame milžiniškame informacijos sraute žinomumas tolygus verslo sėkmei. Mes padėsime Jums tapti matomais, o Jūsų klientams greičiau surasti Jus Google paieškos sistemoje!

Išnaudosime visas Google reklamos teikiamas galimybes Jūsų verslo sėkmei:

  • Atliksime aktualiausių Jūsų verslui raktinių žodžių analizę;
  • Atrinksime ir išanalizuosime Jūsų verslo tikslinę auditoriją;
  • Naudodamiesi gautais rezultatais, sukursime efektyvią reklamą, skirtą Jūsų verslui;
  • Pasirūpinsime, kad reklama būtų rodoma paieškos sistemoje ir jos partnerių puslapiuose tik tiems vartotojams, kurie ieško Jūsų produktų ar paslaugų, ir yra pasirengę pirkti;
  • Sukursime banerinę reklamą, kuri bus rodoma Google partnerių tinklalapiuose;
  • Analizuosime reklamos efektyvumą ir optimizuosime ją, esant būtinybei.

Kodėl Jums reikalinga reklamuotis Google paieškos sistemoje?

Reklama Google paieškos sistemoje esmė yra ta, kad ji nukreipta tiksliai į potencialių pirkėjų lūkesčius ir poreikius. Todėl yra labai konkretus atsakymas į klausimą, kodėl Jums reikalinga Google reklama? Ji reikalinga todėl, kad Jūsų tikslas yra iškilti paieškos sistemos pozicijose pagal pageidaujamas vartotojų užklausas, paskatinti juos pirkti ir padidinti pelną. Visus šiuos tikslus pasiekti padės būtent Google reklama!

Kiti Google reklamos privalumai:

  • Patraukli kainodara. Mokėsite tik už reklamos paspaudimus.
  • Galimybė analizuoti. Naudodamiesi Google Adwords įrankiu, mes galėsime rinkti ir analizuoti šioje paieškos sistemoje ir jos partnerių svetainėse užsakytos reklamos statistiką. Tai leis mums spręsti apie reklamos efektyvumą ir, esant būtinybei, ją optimizuoti.
  • Personalizavimas. Reklama bus talpinama Google partnerių sistemoje, kurie bus parenkami pagal Jūsų verslo poreikius ir aktualiausią Jums tikslinę auditoriją.

Kaip mes kuriame Google reklamą?

Kiekvienam klientui mes kuriame individualią reklamos kampaniją, naudodamiesi savo žiniomis ir Google reklamos teikiamomis galimybėmis. Jūsų išlaidas lems kampanijos tikslai, siekiamos aprėpti auditorijos dydis, pageidaujamas paspaudimų skaičius ir Jūsų verslo specifika.  Palikite užklausą ir mes tiksliai apskaičiuosime, kiek verta jūsų reklamos kampanija.