Elektroninė komercija

Elektroninė komercija

Elektroninė komercija – tokia verslo forma, kai pirkėjas su pardavėju sudaro sandorius, prekių ar paslaugų pirkimas / pardavimas vyksta elektroniniu būdu, naudojantis internetu. Kitaip tariant, elektroninė komercija – tai sąvoka apimanti įvairius verslo santykius, kurie yra valdomi elektroniniu būdu, naudojantis IT technologijomis. E-komercijos sprendimai reikalingi vystant ar pradedant verslą, kai iš standartinių fizinių vietų (biurų, sandėlių, pardavimo vietų) verslas perkeliamas į internetinę erdvę arba sukuriama tik internetinėje erdvėje egzistuojanti elektroninė parduotuvė. Tuomet reikalingi kiti e-komercijos sprendimai, kurie palengvintų ir sutrumpintų klientų kelią iki elektroninės parduotuvės.

KODĖL ELEKTRONINĖ KOMERCIJA YRA REIKALINGA JŪSŲ VERSLUI?

Bet kuris reklamos ar rinkodaros specialistas patvirtins vieną esminį šių sričių teiginį: „Tam, kad verslas būtų sėkmingas, jo parduodamos prekės ar teikiamos paslaugos turi teikti vartotojams džiaugsmą, sukurti laimės iliuziją“. Apsipirkimo internete procesas taip pat turi teikti vartotojui malonumą. O tam, kad šis procesas būtų iš tikrųjų malonus ir sklandus, būtina Jūsų internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę visapusiškai paruošti naudojimui. Tam reikalinga elektroninės komercijos sprendimus tiek „off-“, tiek „on-line“. Teisingai sukurti E-komercijos sprendimai turi teikti naudą tiek Jums, tiek Jūsų klientams.

Apsipirkdamas Jūsų elektroninėje parduotuvėje ar naršydamas Jūsų įmonės tinklalapyje, klientas privalo gauti daugiau nei tikėjosi, kiekviename atliekamame žingsnyje: pradedant prekių peržiūra / susipažinimu su Jūsų įmonės tinklalapio pagrindiniu puslapiu, baigiant užsakymo vykdymu. Štai kada yra reikalingi „Webin“ E-komercijos sprendimai: internetinių parduotuvių programavimas, priežiūra bei vystymas pagal Jūsų įmonės poreikius; internetinių parduotuvių susiejimas su apskaitos programa ,,Rivilė“ bei daugelis kitų.

E-KOMERCIJOS SPRENDIMŲ NAUDA JŪSŲ VERSLUI

Naudodami šiuolaikinius E-komercijos sprendimus, Jūs kur kas efektyviau išnaudosite elektroninės prekybos bei internetinės komunikacijos su klientais galimybes. „Webin“ komanda operatyviai ir profesionaliai atliks pagrindinius žingsnius, reikalingus sudiegti E-komercijos sprendimus Jūsų versle. Tai leis Jums tapti labiau matomais internetinėje erdvėje, praplės Jūsų verslo geografiją, padidins jo nešamą pelną. Visa tai būtų kur kas sunkiau pasiekti be šiuolaikinių technologijų diegimo. Elektroninė komercija suteiks galimybę viršyti klientų poreikius!

MŪSŲ ĮMONĖ SIŪLOMI E-KOMERCIJOS SPRENDIMAI:

Internetinių parduotuvių programavimas, priežiūra bei vystymas pagal poreikius

Elektroninių parduotuvių susiejimas su apskaitos programa ,,Rivilė“

,,Rivilės“ duomenų atvaizdavimas e-parduotuvėje realiu laiku (daugiau apie tai skaitykite čia: SAVER)

Virtualios kasos sprendimas (pardavimas nutolusioje vietoje)

Rezervacijos programa (online, offline), skirta Odontologijos klinikoms, autoservisams ir kt.

Mokėjimo sistemų įdiegimas (MisterTango, PaySera, Cardinity, Paypal)

Kurjerių paslaugos įdiegimas į internetinę parduotuvę (DPD, VeniPak, LP Express)

Automatizavimo sprendimai

Mobilių aplikacijų kūrimas, vystymas

Individualūs programiniai sprendimai Jūsų verslo efektyvumui