Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų administravimas

 

Socialinių tinklų administravimas – sudėtingas, nepertraukiamas procesas. Čia svarbus ne tik kokybiškas socialiniuose tinkluose publikuojamas turinys, bet ir daugelio techninių aspektų išmanymas, tinklų veikimo algoritmų žinojimas ir pan. Taip pat svarbu suvokti ir gebėti pritaikyti psichologinius vartotojų elgsenos modelius, dizaino subtilybes ir daugelį kitų niuansų.

Todėl, daugelis verslo įmonių patiki socialinių tinklų administravimą profesionalams. Webin.lt komanda šioje srityje dirba jau ne vienerius metus, padėdama savo klientams sėkmingai optimizuoti jų verslus, naudojantis socialiniais tinklais. Mes rašome tekstus, maketuojame reklamas, filmuojame reklaminius klipus Facebook ir Instagram platformoms. Tačiau, tai tik dalis mūsų paslaugų.

Nepaisant to, kad socialiniai tinklai yra puikus reklamos ir klientų pritraukimo įrankis, svarbu ne tik patraukti kliento dėmesį ir surinkti didelį sekėjų skaičių. Būtina orientuotis ir į konkrečiai Jūsų verslui aktualią tikslinę auditoriją. Tam naudojamas vadinamasis targetingas (personalizuota reklama) – dar viena mūsų siūloma paslauga.

Kuo naudingas targetingas socialiniuose tinkluose?

Targetingas socialiniuose tinkluose naudingas tuo, kad pasiekia būtent tą vartotoją, kuriam Jūsų pasiūlymas iš tiesų aktualus. Atsiranda didelė tikimybė, kad jis taps potencialiu Jūsų prekės ar paslaugos pirkėju. Postus (pranešimus) viešiname pagal jau minėto targetingo reikalavimus. Jie išsiskiria tuo, kad yra „nutaikyti“ į konkrečias vartotojų grupes. Jos skirstomos pagal:

  • Lytį;
  • Skirtingas amžiaus grupes;
  • Tikslinės auditorijos pomėgius, susijusius su Jūsų verslo šaka, ir kt.

Pranešimus personalizuojame pirkdami Facebook reklamą. Kitas efektyvus socialinių tinklų optimizavimo būdas yra komunikacija su Jūsų įmonės profiliui sukurtos grupės nariais. Sukursime Jūsų įmonei skirtą grupę (mokamai) ir aktyviai komunikuosime su jos nariais, skatindami jų lojalumą ir Jūsų įmonės patrauklumą potencialių klientų akyse. Tai darysime taip pat vadovaudamiesi targetingo principais.

Visapusis socialinių tinklų administravimas

Mūsų įmonės teikiama paslauga, socialinių tinklų administravimas – visapusiškai apgalvota ir susijusi ne tik su minėtais aspektais, bet ir su vizualiniu Jūsų įmonės profilio apipavidalinimu. Talpiname profesionalias nuotraukas Facebook ir Instagram paskyrose. Pritaikome jas pagal Jūsų verslui aktualią tematiką. Jums patiems nebereikia fotografuoti ar pirkti nuotraukų mokamose bazėse. Viskuo pasirūpinsime mes!