Tekstų rašymas svetainėms ir elektroninėms parduotuvėms

Tekstų rašymas svetainėms ir elektroninėms parduotuvėms

Tekstų rašymas svetainėms ir elektroninėms parduotuvėms

 

Jeigu jau turite kokybiškus SEO tekstus, skirtus prekių kategorijoms, o kiekvienai Jūsų el. parduotuvės prekei yra priskirti aprašymai, tai dar nereiškia, kad galite būti ramus ir užtikrintas pageidaujamu vartotojų srautu. Taip yra todėl, kad vien kokybiškas SEO tekstų rašymas svetainėms ir elektroninėms parduotuvėms yra nepakankamas rezultatas. O ir prekių aprašymai turi būti apgalvoti iki smulkmenų. Tekstų rašymas svetainėms ir el. parduotuvėms reikalauja tinkamo įdirbio ir specifinių žinių. Jeigu vartotojas, užklydęs į Jūsų elektroninę parduotuvę, neras reikiamos informacijos, jis keliaus ieškoti geriau aprašytų prekių pas Jūsų konkurentus.

Kaip parašyti kokybišką tekstą interneto svetainėms ir elektroninėms parduotuvėms?

Norėdami sužinoti, kokie yra kokybiški paslaugų, produktų apžvalgų, patarimų gidų tekstai, turime išsiaiškinti jų uždavinius. Šie uždaviniai yra tokie:

  • Tekstas privalo būti naudingas vartotojui, spręsti tam tikras jo problemas;
  • Jis privalo būti unikalus;
  • Jis turi atitikti pagrindinius SEO optimizavimo reikalavimus;
  • Tekstas privalo būti taisyklingas ir lengvai skaitomas.

Kas yra prekės ženklo istorija (Brandstory) ir kaip ją kurti?

Kalbant šia tema, svarbu suvokti, kad prekė, apie kurią neįmanoma papasakoti istorijos, niekada netaps tikru prekės ženklu. Kodėl taip svarbu gebėti pasakoti istorijas apie savo prekes ar paslaugas? Todėl, kad prekės ženklo istorija kuria tvirtą emocinį ryšį tarp prekės (įmonės, paslaugos) ir vartotojo. O pirkimas ir yra, daugiausiai, emocijų diktuojamas veiksmas. Taigi, tinkamai apeliuodami į vartotojo emocijas, potencialų klientą paversite realiu.

Ką rašyti skirtingose svetainės ar elektroninės parduotuvės skiltyse?

Skiltis: „Pradžia“

Šios skilties tekstas privalo tinkamai reprezentuoti Jūsų įmonę. Trumpai pristatykite, kas Jūs, ką parduodate ar kokias paslaugas siūlote. Šioje skiltyje naudinga talpinti video klipą, pristatantį Jūsų įmonę (Storytelling`ą).

Skiltis: „Apie mus“

Labai svarbu skirti pakankamai dėmesio šiai skilčiai. Juk, dažniausiai, vartotojai užsuka į šį puslapį, kilus abejonėms, ar verta pirkti prekes bei paslaugas iš Jūsų įmonės, tikėdamiesi sužinoti daugiau apie Jus.

Jeigu pageidaujate sužinoti daugiau apie tai, koks yra tinkamai atliktas tekstų rašymas svetainėms ir el. parduotuvėms, bei skirtingoms jų skiltims, susisiekite su mumis.