Video reklamos kūrimas

Video reklamos kūrimas

Video reklamos kūrimas – paslauga, skirta kur kas efektyvesniam ir patrauklesniam Jūsų verslo reprezentavimui įmonės klientams ir jos partneriams. Kodėl ji tokia efektyvi? Atsakymas slypi pačioje reklaminių video klipų esmėje. Tai yra trumpi vaizdo įrašai, skirti geriausiai pristatyti tam tikrą produktą ar paslaugą, ir padidinti pardavimus.

Kitas reklaminių video klipų efektyvumo rodiklis – šiuolaikinės auditorijos prisirišimas prie audiovizualinio turinio ir negebėjimas ilgam koncentruoti dėmesio. Taigi, sukūrus efektyvų, neilgos trukmės vaizdo įrašą apie Jūsų įmonės prekes ar paslaugas, ir patalpinus jį kompanijos internetinėje svetainėje ar socialiniuose tinkluose, rezultatas ateina daug greičiau, nei naudojant kitus reklamos metodus.

Kodėl video kūrimas naudingas Jums?

Tokia paslauga, kaip video reklamos kūrimas padės Jūsų įmonei:

  • Sukurti ryškų ir įsimenamą Jūsų gaminio ar paslaugos įvaizdį vartotojo akyse;
  • Išryškinti produkto ar paslaugos teigiamas savybes;
  • Pabrėžti pranašumus prieš panašius konkurentų pasiūlymus;
  • Praplėsti lojalių klientų ratą bei pritraukti naujų klientų;
  • Ir, žinoma, padidinti savo produkto ar paslaugos pardavimus.

Taigi, akivaizdu, kad video reklamos kūrimas – efektyvi ir verslo pelningumą didinanti paslauga. Tačiau, tuo pačiu, tai yra specifinė sritis, kurią vertėtų patikėti tik profesionalams.

Video kūrimas Webin.lt įmonėje

Remdamiesi žemiau išvardintais reklamos kūrimo etapais, sukursime tokią video reklamą, kuri užtikrins efektyviausią Jūsų įmonės bendradarvimą su klientais, padidins Jūsų įmonės pardavimus ir pritrauks daugiau klientų.

  • Prieš pradėdami kurti video reklamą, „Webin.lt“ specialistai atidžiai išnagrinės Jūsų reklamuojamo produkto ar paslaugos savybes;
  • Išsiaiškins tikslinę auditoriją ir sukurs jai pritaikytą video reklamos strategiją;
  • Išanalizuos būsimosios reklamos transliavimo sąlygas partnerių svetainėse, socialiniuose tinkluose ir kituose kanaluose;
  • Sukurs strategijas, pritaikytas skirtingoms video reklamos platformoms.

Tačiau, visų pirma, video reklamos kūrimas mūsų įmonėje prasideda nuo kertinės idėjos suformavimo ir suderinimo su Jumis. Tai gali būti ir Jūsų padiktuota, ir mūsų sukurta pagrindinė video reklamos mintis. Išrutulioję pirminę viziją, suteiksime Jums galimybę pasirinkti tinkamiausią reklaminio video klipo koncepciją iš kelių siūlomų variantų. Vėliau sutarsime dėl galutinio produkto, terminų ir biudžeto.