Vaizdo klipų filmavimas

Vaizdo klipų filmavimas

Vaizdo klipų filmavimas – viena paklausiausių paslaugų reklamos rinkoje. Kokybiškas vaizdo įrašas įmonės svetainėje sukelia susidomėjimą produktu ir priverčia lankytojus pasilikti puslapyje. Jei klientas per pirmąsias minutes nesuprato sudėtingos puslapio struktūros ir neįsisavino jam skirtos žinutės, jis akimirksniu paliks svetainę ir, vargu, ar sugrįš į ją. Todėl, mūsų užduotis yra suteikti vartotojui kuo daugiau informacijos per trumpiausią laiką, siekiant, kad ji būtų įsisavinta ir leistų pasiekti trokštamą rezultatą. Šiam tikslui puikiai tinkami vaizdo įrašai.

Kodėl Jums naudingas video klipų filmavimas?

Vaizdo klipų filmavimas yra greitesnis būdas pasiekti pagrindiniams kompanijos tikslams, siejamiems su reklama ar norima perteikti žinute. Be abejo, nereikia nė klausti, koks yra kiekvienos įmonės reklamos paslaugoms keliamas reikalavimas? Tai:

  • Augantys pardavimai;
  • Naujų klientų priviliojimas ir esamų klientų lojalumo skatinimas;
  • Platesnis partnerių ratas;
  • Prekės ženklo populiarumo didinimas ir pan.

Tačiau, reklama nėra vienintelė sfera, kurioje naudojami vaizdo klipai. Jie taip pat sėkmingai naudojami reprezentaciniais, informacijos sklaidos ir kitais tikslais. Gali būti kuriami muzikiniai vaizdo klipai, virtualūs turai ir kitos video klipų rūšys.

Vaizdo klipų filmavimo paslauga įmonėje Webin.lt

Vaizdo klipų filmavimas yra sudėtingas ir kruopštus darbas, į kurį vienu metu turėtų įsitraukti keli patyrę siauro profilio specialistai, todėl geriau užsakyti vaizdo įrašų filmavimo paslaugą iš profesionalų. Tokių kaip įmonės Webin, kuri vaizdo įrašus kuria jau ne vienerius metus ir yra subūrusi audiovizualinio meno profesionalų komandą.

Filmuodami vaizdo klipus, taikome pilną šios paslaugos optimizavimo paketą Jūsų svetainėje, socialiniuose tinkluose bei kitose platformose. Į šį paslaugų paketą įeina: vaizdo klipo kūrimo strategija; reklamos ir rinkodaros instrumentų taikymas; nuolatinis video klipo efektyvumo stebėjimas ir, esant reikalui, jo kėlimas.

Vaizdo klipų filmavimas visada bus derinamas su Jumis ir pritaikomas individuliai Jūsų įmonei. Jūsų pradinę idėją paversime realybe bei padėsime išrutulioti iki galo, jeigu dar nesate tikri dėl jos. Sukaupta patirtis audiovizualinio meno srityje suteikia mums galimybę teikti kokybiškas ir efektyvias video klipų filmavimo paslaugas.