Video klipų kūrimas

Video klipų kūrimas

Šiuolaikiniame reklamos pasaulyje karaliauja video turinys. Interneto vartotojai, parodų lankytojai, pirkėjai teikia pirmenybę audiovizualinei informacijai. Video klipų kūrimas yra viena iš priemonių, siekiant didinti pardavimus ir užtikrinti įmonės reklamos, bei viešosios komunikacijos sėkmę. „Webin“ komanda padės Jums prisistatyti potencialiems klientams bei partneriams ryškiai, originaliai ir kūrybingai.

Dėl daugialypio audiovizualinio poveikio, būdingo video klipams, tampa įmanoma pasiekti kone bet kokį pageidaujamą tikslą. Neskaitant naudingos informacijos, video klipų žiūrovas ir potencialus Jūsų įmonės klientas ar būsimasis partneris gauna puokštę teigiamų emocijų. Tai suteikia galimybę pasiekti ilgalaikio efekto, efektyviai pristatant Jūsų produktus ar paslaugas.

Kodėl video klipų kūrimas naudingas Jums?

  • Kompaktiškos trukmės video klipe pristatome Jus Jūsų pageidaujamai tikslinei auditorijai bei partneriams;
  • Kad ir kokios trukmės būtų video įrašas, mes jame sutalpiname visą svarbiausią informaciją, neperkraudami klipo;
  • Mūsų atliktas video klipas didina Jūsų pardavimus ir užsakymų kiekį, bei prisideda prie Jūsų klientų bei partnerių lojalumo skatinimo.

Kodėl Jums verta užsisakyti klipus „Webin.lt“?

Taikome individualų požiūrį. Mes parinksime video klipo tipą ir stilių individualiai pagal Jūsų įmonės poreikius. Jūsų įmonei skirtas video klipas ne tik susilauks didesnio vartotojų dėmesio, bet ir sukurs pozityvias asociacijas, sietinas su Jūsų produktu ar paslauga;

Kurdami video klipą, sudarome kiekvienam klientui pritaikytą strategiją. Bendradarbiaudami su Jumis, siekiame sužinoti Jūsų pageidaujamus tikslus bei galime konsultuoti Jus tais atvejais, kai video klipo idėja iki galo neišrutuliota. Aptarę visus aspektus su Jumis, priimame sprendimą, koks bus ir kokią žinutę vartotojui neš galutinis produktas.

Derinime klipo kūrimo eigą su Jumis. Video klipo sukūrimas prasideda nuo idėjos, teksto ir scenarijaus apgalvojimo ir paruošimo. Po to, tariantis su Jumis, nusprendžiamas klipo stilius, diktoriaus parinkimas, muzikos ir garso pritaikymas. Taigi, video klipas derinamas su Jumis kiekviename kūrimo etape.

Versle bene iškalbingiausia priemone iki šiol išlieka statistika. 76% vartotojų, peržiūrėję video klipą, nusprendžia aplankyti įmonės profilį. Taigi video klipų kūrimas yra aktualus kiekvienai savo įvaizdžiu besirūpinančiai įmonei.