APIE MUS

UAB Nordė – įmonė, kuri programuoja bei kuria inovatyvius internetinius sprendimus ir išskirtinį grafinį dizainą interneto projektams. Juos galite peržiūrėti čia:  Atlikti darbai. Mes galime sukurti unikalų dizainą Jūsų elektroninei parduotuvei ar internetinei svetainei, kurį galima pritaikyti praktiškai bet kuriai turinio valdymo sistemai. (Angl.CMS – Content Management System). Įmonės kuriami komerciniai projektai gali padėti Jūsų įmonei tapti matomais, modernesniais, šiuolaikiškesniais, išsiskirti iš konkurentų ne tik svetainės ar el. parduotuvės dizainu, bet ir inovatyviais programavimo sprendimais. Mūsų siūlomi internetinės svetainės optimizavimo sprendimai padės Jums būti lengviau ir greičiau pasiekiamais nei Jūsų konkurentai internetinės paieškos sistemose.

Pastaruosius metus didžiausią dėmesį skyrėme internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimui bei jų priežiūrai, o taip pat ir reklaminių video klipų filmavimui visoje Lietuvoje. Apie mus geriausiai pasakoja mūsų atlikti darbai. Sukaupta programavimo, funkcionalumo integravimo, pritaikymo patirtis ir žinios dizaino ir reklamos srityje ne vienai žinomai įmonei padėjo pasiekti puikių rezultatų tiek prekių / paslaugų pardavime, tiek tapti itin konkurencingiems elektroninės prekybos srityje, optimizuoti, automatizuoti vadybinio, gamybinio darbo procesus…

Internetinių parduotuvių kūrimas per pastaruosius keletą metų stipriai keitėsi ir tobulėjo, tad tobulėjome ir mes. Užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir kartu įgyvendinome idėjas, kurios lėmė sėkmingą jų verslo plėtrą.

Fizinių parduotuvių perkėlimas į internetinę erdvę tampa kasdienybe, tad internetinių parduotuvių kūrimas mums – kūrybingas bei atsakingas procesas. Bendradarbiaudami su užsakovais, išsiaiškinę jų tikslus, poreikius, konkurencinius pranašumus bei naudodamiesi naujausiais internetinių parduotuvių kūrimo įrankiais, pasiekiame tik geriausių rezultatų.

Klientams paslaugas teikiame operatyviai, atliktiems darbams suteikiame garantijas, nemokamai konsultuojame.

Webin.lt Komanda

Dalius Mockevičius

CEO

Artūras

Programuotojas

Simona

Programuotoja

Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas, reklaminių video klipų filmavimas ir dizaino paslaugos visoje Lietuvoje!