APIE MUS

Didžiausią dėmesį skiriame internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimui bei jų priežiūrai, o taip pat ir reklaminių video klipų filmavimui visoje Lietuvoje. Apie mus geriausiai pasakoja mūsų atlikti darbai. Sukaupta programavimo, funkcionalumo integravimo, pritaikymo patirtis ir žinios dizainos ir reklamos srityje ne vienai žinomai įmonei padėjo pasiekti puikių rezultatų tiek prekių / paslaugų pardavime, tiek tapti itin konkurencingiems elektroninės prekybos srityje, optimizuoti, automatizuoti vadybinio, gamybinio darbo procesus…

Internetinių parduotuvių kūrimas per pastaruosius keletą metų stipriai keitėsi ir tobulėjo, tad tobulėjome ir mes. Užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir kartu įgyvendinome idėjas, kurios lėmė sėkmingą jų verslo plėtrą.

Fizinių parduotuvių perkėlimas į internetinę erdvę tampa kasdienybe, tad internetinių parduotuvių kūrimas mums – kūrybingas bei atsakingas procesas. Bendradarbiaudami su užsakovais, išsiaiškinę jų tikslus, poreikius, konkurencinius pranašumus bei naudodamiesi naujausiais internetinių parduotuvių kūrimo įrankiais, pasiekiame tik geriausių rezultatų.

Klientams paslaugas teikiame operatyviai, atliktiems darbams suteikiame garantijas, nemokamai konsultuojame.

Kitos mūsų teikiamos paslaugos:
Dizaino paslaugos;
Programavimo paslaugos;
Rinkodaros paslaugos;
Video ir audio paslaugos;
E-komercijos paslaugos;
Facebook administravimas.

Webin Komanda

Dalius Mockevičius

CEO

Artūras Gajauskas

Programuotojas

Hubertas Čelutka

Foto / Video specialistas

Aldas Švambaris

Programuotojas

Simona Semėnienė

SEO tekstų rašytoja

Simona Vileikienė

Programuotoja

Internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių kūrimas, reklaminių video klipų filmavimas ir dizaino paslaugos visoje Lietuvoje!