Programavimo paslaugos

PROGRAMAVIMO PASLAUGOS

Skaitmeniniame amžiuje verslas neįsivaizduojamas be įmonės veiklą atspindinčios internetinės svetainės arba jos prekes, ar paslaugas leidžiančios įsigyti elektroninės parduotuvės. Be to, vienos reikalingiausių paslaugų, reikalingų daugeliui verslininkų, yra programavimo paslaugos. Pavyzdžiui, duomenų bazių kūrimas, specialių apskaitos, rezervacijų programų, verslo procesų modeliavimo, automatizavimo, įvairių įskiepių, sistemų surišimų programavimas. Ne ką mažiau svarbu pasirūpinti ir įmonės automatine rinkodara, bei atlikti šios srities tyrimus.

Jeigu seniau reikėdavo be galo daug lėšų investuoti į reklamos bei viešųjų ryšių kampanijas, dabar tuo rūpintis galima kur kas lengviau, o ir investuoti į šiuolaikinius komunikacijos būdus galima žymiai mažiau, nei spausdintinės ir TV reklamos eroje. Tačiau, internetinė prekyba bei rinkodara taip pat reikalauja tinkamo įmonių vadovų dėmesio.

Profesionalios internetinės svetainės / elektroninės parduotuvės generuojami rezultatai pranoksta net reikliausių verslininkų lūkesčius. Kitu atveju, paskubomis ar taupant lėšas sukurtos svetainės / elektroninės parduotuvės anksčiau ar vėliau pareikalaus papildomų investicijų, kurias teks skirti internetinio projekto peržiūrai bei analizei. Štai kodėl, programavimas, nuo pat pradžių, turėtų būti patikimas šios srities specialistams.

KODĖL JŪSŲ VERSLUI REIKALINGOS PROFESIONALIOS PROGRAMAVIMO PASLAUGOS?

Visų pirma, programavimas ir su juo susijusios paslaugos būtini tada, kai Jūsų verslą reprezentuojanti internetinė svetainė / elektroninė parduotuvė reikalauja koregavimo ar atnaujinimo. Taip pat, siekiant optimizuoti bei papildomai vystyti jų veiklą, pasirūpinti svetainės funkcionalumu, bei patogumu vartotojui. „Webin.lt“ specialistų patirtis leidžia mums atlikti giluminę internetinio projekto analizę, išsiaiškinti jo silpnąsias ir stipriąsias puses. Dar viena mūsų teikiama paslauga yra optimizavimas paieškos sistemoms.

Programavimas susideda iš daugelio aspektų. Patikėdami savo internetinius projektus „Webin.lt“ komandai, būsite aprūpinti nuolatiniu jų palaikymu bei pilnu programavimo paslaugų paketu. Mūsų kompetencijoje, taip pat: Jūsų svetainei / elektroninei parduotuvei reikalingų įskiepių ir valdiklių kūrimas, bei redagavimas. Be to, mes teikiame ir kitas internetinių projektų kūrimo bei optimizavimo paslaugas. Į jas įeina: rinkodara ir su ja susijusios paslaugos; WEB dizainas; elektroninė komercija, bei su ja susiję sprendimai, ir kiti skaitmeniniai verslo vystymo būdai. Šių elementų derinys užtikrins sėkmingą Jūsų verslo vystymąsi.

„WEBIN.LT“ KOMANDA DŽIAUGIASI, KAD MŪSŲ TEIKIAMOS PROGRAMAVIMO PASLAUGOS PADEDA VERSLUI VYSTYTI PREKYBĄ BEI PROFESIONALIAU REPREZENTUOTI SAVO ĮMONES INTERNETE. KIEKVIENAS PROJEKTAS – MUMS BRANGUS IR ARTIMAS. MŪSŲ DARBO TIKSLAS – SĖKMINGAS JŪSŲ VERSLO AUGIMAS!

 

MŪSŲ ĮMONĖS TEIKIAMOS PROGRAMAVIMO PASLAUGOS:

 • Elektroninių parduotuvių kūrimas, internetinės svetainės ir jų kūrimas naudojant WordPress, Prestashop, Magento, CodeIgniter ir kt.
 • Elektroninių parduotuvių, internetinių svetainių vystymas, priežiūra
 • Įskiepių ir valdiklių kūrimas bei redagavimas
 • Mobilių aplikacijų kūrimas
 • Virtualios kasos integravimas (pardavimai nutolusioje vietoje)
 • Internetinių parduotuvių susiejimas su apskaitos programa „Rivilė“
 • ,,Rivilė“ duomenų atvaizdavimas e-parduotuvėje realiu laiku – SAVER
 • Mokėjimo sistemų įdiegimas (MisterTango, PaySera, Cardinity, Paypal)
 • Kurjerių paslaugos įdiegimas į internetinę parduotuvę (DPD, VeniPak, LP Express)
 • Individualūs programiniai sprendimai skirti automatizuoti įrenginius
 • Etikečių, pramoninių spausdintuvų gamybos sektoriuje sprendimų automatizavimas

Kitos programavimo paslaugos