Mobiliųjų programėlių kūrimas

Mobiliųjų programėlių kūrimas

Mobiliųjų programėlių kūrimas

 

Mobiliųjų aplikacijų ir programėlių kūrimas, skirtas iOS bei Android platformoms yra kur kas svarbesnis verslui, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jeigu kalbėsime apie mobiliąsias aplikacijas, atkartojančias konkrečios įmonės internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės funkcijas, ši programinės įrangos rūšis yra puikus būdas didinti kompanijos populiarumui ir pritraukti potencialius klientus. Kodėl? Visų pirma, todėl, kad reitinguodamas internetinius šaltinius, Google teikia pirmenybę tiems, kurie turi mobiliąsias versijas, aplikacijas skirtas iOS bei Android platformoms.

Antra, dabartiniai interneto vartotojai daug laiko praleidžia naršydami mobiliuosiuose įrenginiuose. Tad, jeigu patenkinsite jų patogumo poreikį, jie iš potencialių vartotojų gali tapti lojaliais klientais. Kita vertus, mobiliosios programėlės suteikia galimybę kur kas glaudžiau palaikyti ryšį su interneto vartotojais. Pasitelkiant jas, patogiau rinkti informaciją apie klientų pirkimo įpročius; komunikuoti su jais, priimtiniausiu jiems būdu; siūlyti akcijas, specialius pasiūlymus ir kt.

,,Apps” programėlių kūrimas ne tik prisideda prie įmonės veiklos optimizavimo, bet ir lemia didesnį jos internetinių resursų prieinamumą pasaulinio tinklo vartotojams, pritraukia didesnį potencialių klientų srautą, suteikia daugiau galimybių personalizuoti klientą.

Mūsų įmonė kuria mobiliąsias aplikacijas, programėles įmonėms skirtas išmaniesiems telefonams bei planšetėms pagal individualius poreikius. Užtikriname sklandų ir greitą darbų vykdymo procesą, įtraukiantį aplikacijų dizainą bei inovatyvų funkcionalumą. Programėlės dizainas ir funkcionalumas kuriamas pagal naujausias tendencijas atsižvelgiant į patogumą vartotojui.