SEO auditas

SEO auditas

Seo auditas

 

Jūsų įmonės internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė susilaukia mažo lankytojų srauto, o paieškos sistemų rezultatuose užima žemą poziciją? Tuomet, Jums būtinas SEO auditas. Atlikus jį, išsiaiškinamos internetinio resurso klaidos, pateikiamos rekomendacijos, ką daryti, siekiant iškelti Jūsų svetainę ar elektroninę parduotuvę į aukštesnes paieškos sistemų pozicijas.

Svetainės SEO auditas – tai detalus jos parametrų ištyrimas, siekiant išsiaiškinti, ar tinklalapis atitinka optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) reikalavimus, ir ką daryti, jeigu taip nėra, arba yra tik iš dalies. Atlikę auditą, mes pateiksime Jums konkrečias rekomendacijas, ko trūksta, siekiant geresnių Jūsų įmonės internetinių resursų rezultatų paieškos sistemose. Tačiau, iš pradžių išsiaiškinkime, kodėl reikalingas svetainės ar elektroninės parduotuvės SEO auditas.

Jis būtinas todėl, kad svetainė, kuri nėra optimizuota paieškos sistemoms, galima sakyti, yra nematoma Jūsų klientams. Auditas ne tik iškels Jūsų produktą į aukštesnes paieškos sistemų pozicijas, bet ir pavers jį patogesniu vartotojui. Tai pasiekiama, analizuojant aibę techninių svetainės parametrų bei joje pateikiamą medžiagą.

Taigi, kada yra būtinas SEO auditas?

  • Neaugant puslapio ar elektroninės parduotuvės pozicijoms paieškos sistemose;
  • Staigiai nukritus iš aukštesnių paieškos sistemų pozicijų į žemesnes;
  • Siekiant įsivertinti Jūsų turimo interneto resurso reklamos biudžetą ir pan.

Kokius rezultatus pateikiame, atlikę SEO auditą?

SEO audito metu, „Webin“ specialistai aptinka visas šaltinio klaidas, netikslumus ir veikimo sutrikimus. Tai leidžia mums suprasti, kokius patobulinimus reikia atlikti, ar yra reikalingas internetinės svetainės atnaujinimas? Taip pat:

  • Išanalizuojame svetainės ar elektroninės parduotuvės struktūrą: įvertiname bendrą resurso būklę, atskirų jo dalių sąveiką.
  • Nurodome, į kokius niuansus reikia atkreipti dėmesį, ir ką reikia pataisyti, siekiant aukštesnių pozicijų paieškos sistemose.
  • Išsiaiškiname, kaip paieškos sistemos „mato“ Jūsų tinklalapį ar elektroninę parduotuvę. Tai padeda suprasti, ar svetainės sąsaja yra patogi vartotojui.
  • Aptinkame nutrūkusias nuorodas, neprieinamus puslapius ir pan.
  • Nustatome, ar resurso elementų išdėstymas užbaigtas teisingai ir t. t.

Taigi, SEO auditas – ne vien statistinių duomenų kratinys. Tai – išsamus rekomendacijų, gautų šių duomenų analizės metu, rinkinys. Užsisakę šią paslaugą, gausite: rekomendacijas, kaip ištaisyti rastas klaidas; internetinio resurso elementų ir turinio tobulinimo idėjas; reklamos įrankių įvertinimą ir, žinoma, paaiškinimą, ko trūksta, siekiant iškilti paieškos sistemose. Jums pageidaujant, tęsime bendradarbiavimą ir pasirūpinsime, kad Jūsų įmonės internetiniai resursai taptų populiaresni, labiau matomi ir patogesni vartotojui.