Video klipų gamyba

Video klipų gamyba

Video klipų gamyba neįmanoma be patrauklaus scenarijaus. Todėl, pirmasis video klipų gamybos etapas – idėjos paieška. Idėjos autorius turi turėti išsamių žinių apie įmonės ir jos darbuotojų gyvenimą, dar prieš pradedant filmuoti. Tai užtikrina, kad filmuota medžiaga norimą perteikti idėją pavers patrauklia ir lengvai suvokiama. Šiam tikslui pasiekti būtinas glaudus mūsų komandos ir Jūsų įmonės atstovų bendradarbiavimas.

Nesijaudinkite, didžiąją dalį darbo atliksime mes, tačiau Jūs turite turėti bent jau preliminarią pradinę idėją. Na, o mes padėsime Jums paversti ją realybe ir konsultuosime Jus visais iškylančiais klausimais. Po pirminės idėjos išrutuliavimo drauge su mūsų specialistais, galite atsipalaiduoti, tolesnius žingsnius palikdami mums. Be abejo, kiekvienas jų bus atliekamas, derinant su Jumis.

Video klipo gamybos etapai

  • Kaip ir minėjome, filmavimas prasideda nuo idėjos sugeneravimo;
  • Vėliau seka aktorių arba pačių įmonės darbuotojų atranka, filmavimas;
  • Kitas etapas: filmuojamos erdvės, ir kitų objektų apžiūra ir atranka filmavimui;
  • Reikiamos įrangos parinkimas (kameros, apšvietimo įranga, garso aparatūra ir kt.);
  • Reprezentacinio / reklaminio video klipo filmavimas pasirinktoje erdvėje, interviu, papildomos scenos, reikalingos idėjos išpildymui.

Kodėl Jums reikalinga video klipų gamyba?

Pabaigus visus filmavimo ir video klipo gamybos etapus, mes gauname pabaigtą ir efektyvų reprezentacinį / reklaminį video klipą, perteikiantį informaciją apie Jūsų įmonę iš geriausios pusės. Toks video klipas didina kompanijos partnerių, esamų ir būsimų klientų lojalumą, pritraukia naujus pirkėjus ar paslaugų vartotojus, prisideda prie internetinės svetainės lankomumo didinimo. Mes tiksliai žinome visus video klipų gamybos etapus ir jų subtilybes. Tačiau atliekame ir kur kas daugiau, nei tik vaizdo įrašo sukūrimas. Skaitykite toliau.

Kodėl Jums verta bendradarbiauti su Webin.lt?

Kaip ir minėjome, video klipų gamyba – sudėtinis procesas. Sukūrus klipą, seka kiti veiklos etapai: gauto vaizdo įrašo optimizavimas socialiniams tinklams, Jūsų įmonės svetainei, elektroninei parduotuvei, pateikimas kitiems komunikacijos kanalams, tikslinės auditorijos poreikių nustatymas ir pan. Tai yra video klipo optimizavimo struktūros sukūrimas. Šiuos etapus svarbu patikėti internetinės rinkodaros profesionalams – Webin specialistams!