Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Viena iš mūsų specializacijų – elektroninių parduotuvių kūrimas. Sukursime efektyviai veikiančią, vystančią Jūsų verslą ir pritraukiančią klientus elektroninę parduotuvę. Pasirūpinsime stilinga ir patogia Jūsų elektroninės parduotuvės aplinka, bei profesionaliu ir vartotojui patraukliu jos dizainu. Mūsų įmonės kuriami komerciniai projektai gali padėti Jums tapti:

  • Modernesniais;
  • Labiau matomais paieškos sistemose. To pasiekiame, naudodamiesi SEO (svetainių optimizavimo paieškos sistemoms) teikiamomis galimybėmis;
  • Išsiskirti iš konkurentų ne tik elektroninės parduotuvės dizainu, bet ir inovatyviais programavimo sprendimais, kurie užtikrina Jūsų elektroninės parduotuvės klientams patogų naudojimąsi ja.

Mūsų patirtis ir atliekamas darbas skirti idealiam Jūsų verslo pristatymui internetinėje erdvėje.

Kodėl Jūsų verslui reikalinga elektroninė parduotuvė?

Jeigu dar abejojate, ar Jums reikalinga elektroninė parduotuvė, arba jau turite ją, bet nesiryžtate atnaujinti, pateikiame keletą argumentų. Elektroninė parduotuvė priartina Jūsų verslą prie klientų. Šiuolaikiški programavimo, dizaino bei SEO sprendimai gali ženkliai padidinti Jūsų įmonės žinomumą bei prieinamumą.

Virš 90 proc. vartotojų informacijos apie prekes ir paslaugas ieško internete, naudodamiesi paieškos sistemomis. Tad, labai svarbu ne tik sukurti elektroninę parduotuvę, bet ir pritaikyti ją minėtoms sistemoms. Tai padaryti galima, pasitelkus šiuolaikiškus SEO sprendimus. Kaip ir minėjome, SEO paslaugos – dar viena mūsų veiklos sritis. Tačiau, svarbu paminėti ir kitus elektroninės parduotuvės kūrimo elementus, kurie būtini sėkmingam jos gyvavimui.

Pilnas pagrindinių elektroninės parduotuvės elementų paketas

Kurdami elektroninę parduotuvę Jūsų verslui, mes atliekame ir tokias paslaugas, kaip:

  • Automatizuotų sprendimų elektroninėms parduotuvėms ir sandėlių valdymui kūrimas;
  • Apskaitos programos „Rivilė“ surišimas su Prestashop, Magento bei kitomis turinio valdymo sistemomis. Tai leidžia realiu laiku transliuoti prekių korteles: likučius, kainas, aprašymus, nuotraukas;
  • Prekių integracija (XML, CSV ir kt. tipo failai)
  • Kurjerių sistemų integracija (DPD, LP Express, Omniva…)
  • Atsiskaitymo internetu integracija (Banklink, Paysera, Opay…)
  • Sistemų optimizacija paieškos sistemoms (Google, Yahoo, Bing…)
  • Prekių pateikimas kaina24.lt, kainos.lt portalams

Tai palengvina bei optimizuoja įmonių kaštus, automatizuoja pardavimo procesus, padidina Jūsų verslo matomumą internete.

Rinka keičiasi kiekvieną dieną, o technologijos nuolat tobulėja, štai kodėl mes žengiame koja kojon su jomis, diegdami pažangius sprendimus savo klientų elektroninėse parduotuvėse. Dirbame greitai ir griežtai laikomės nustatytų terminų.

Prisijunkite prie būrio patenkintų „Webin.lt“ klientų!