Web dizainas

WEB DIZAINAS

Interneto svetainės dizainas – tai tvarkingas ir profesionalus kiekvieno svetainės puslapio meninio apipavidalinimo sukūrimas, atsižvelgiant į interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės, kuriai kuriamas dizainas, tematiką ir jos savininkų išsikeltus uždavinius. Statistika teigia, kad tai, ar tinklalapis bus sėkmingas, priklauso nuo pirmųjų 2–3 sekundžių, per kurias vartotojas susipažįsta su juo. Taigi, profesionalus WEB dizainas yra itin svarbus kiekvienai įmonei. Rinkodaros specialistai linkę lyginti internetinės svetainės dizainą su savotišku kabliuku, galinčiu tiek „užkabinti“ – sudominti – klientą, per minėtas 2–3 sekundes, tiek leisti jam praslysti.

KODĖL TURĖTUMĖTE RINKTIS PROFESIONALŲ WEB DIZAINĄ?

Tik profesionaliai sukurtas internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės dizainas garantuoja klientų rato augimą bei galimybę išsiskirti iš konkurentų. O, tai yra itin svarbu šiuolaikinėje, vizualine informacija perkrautoje visuomenėje. „Webin“ internetinės rinkodaros ir dizaino specialistai rūpinasi, kad mūsų kuriamas internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių dizainas padėtų mūsų klientams:

Išryškinti savo verslo unikalumą;

Tinkamai reprezentuoti savo įmonę klientams ir partneriams;

Patraukti potencialaus kliento dėmesį per pirmąsias pažinties su svetaine ar elektronine parduotuve sekundes.

Kurdami dizainą internetinėms svetainėms bei elektroninėms parduotuvėms, nuo pat pirmojo kūrybos etapo, apgalvojame sąveikos su dinaminiais elementais logiką, kuriame algoritmus perėjimams tarp sekcijų ir profesionaliai, bei patraukliai pateikiame pagrindinę informaciją, kurios pageidauja klientas. Programuotojai ir kūrėjai nustato, kiek patogus ir funkcionalus bus sąsajos blokų išdėstymas. Pasiekę trokštamą rezultatą, „Webin“ specialistai visada derina sukurtą projektą su Jumis ir baigia darbą, tik priėmę abiems pusėms patrauklų sprendimą.

Netgi pati geriausia prekė ar paslauga reikalauja tinkamo apipavidalinimo ir teisingo, bei profesionalaus pateikimo. „Webin“ specialistai pasirūpins, kad Jūsų tinklalapio ar elektroninės parduotuvės dizainas būtų ne tik patrauklus, bet ir atitiktų šiuolaikinius techninius reikalavimus. Mūsų klientai mus įkvepia ir skatina kurti unikalius interneto svetainių bei elektroninių parduotuvių dizaino sprendimus. O, unikalumas versle – tiesiausias kelias į sėkmę. Jeigu ir Jūs tikite mūsų vizija, kurti išskirtinį verslą, SUSITIKIME KONSULTACIJAI! Išskirtinis WEB dizainas – išskirtinėms Jūsų verslo prekėms bei paslaugoms!

Mūsų įmonės teikiamos dizaino paslaugos: