Ar verta mokytis iš Youtube?

Ar verta mokytis iš Youtube?

Ar verta mokytis iš Youtube

 

Tikrai verta, jei mokate užsienio kalbą, tokią kaip anglų, rusų, nes dauguma mokomųjų video klipų Youtube platformoje pateikiami būtent šiomis kalbomis. Tačiau, netgi šių kalbų nemokantys žmonės gali šio bei to išmokti iš lietuviškų Youtube kanalų. Ir, jeigu Jūs vis dar abejojate, ar verta mokytis iš Youtube, nustokite tai daryti ir įsijunkite vieną iš mokomųjų video klipų, atitinkančių Jūsų profesinę sritį ar hobį.

Juk Youtube jau seniai nebėra tiesiog juokingų vaizdelių ir scenos dievaičių klipų platforma. Na, o tiems, kurie Youtube video peržiūras vertina labiau kaip laisvalaikį, turime pasakyti, kad jie ganėtinai klysta. Žiūrint šios platformos video, galima įgyti naujų žinių ir įgūdžių, papildyti savo profesinių žinių bagažą.

Ko galima išmokti iš Youtube?

Youtube platformoje galima rasti begalę praktinio turinio. Ėmę mokytis iš šioje platformoje randamų video Jūs gebėsite:

  • Išmokti įvairiausio amato;
  • Susipažinti su skirtingų daiktų gamybos procesais;
  • Atrasti atsakymus į programavimo, marketingo, viešojo administravimo, vadybos ir daugelio kitų mokslo šakų klausimus.

Dabar Lietuvoje itin populiarūs įvairūs seminarai, už kuriuos tenka paploti nemažas sumeles. Tačiau ar verta į juos eiti? Daugelis mokymų yra apie tai, kaip užsienyje veikia vienas ar kitas sprendimas, bet ar jis suveiktų Lietuvoje? Tokios abejonės ypač kyla, ėmus kalbėti apie verslo srities mokymus. Kas geriau, nei Jūs gali žinoti Jūsų verslo srities subtilybes? Na, o jeigu, vis dėlto, nesijaučiate visiškai tvirtai, o vadovauti įmonei Jums trūksta specifinių žinių, galbūt verta skiri bent šiek tiek laiko Youtube platformai?

Joje pateikiama susisteminta medžiaga, labai palengvinanti ir pagreitinanti mokymąsi. Be to, bet kurį video klipą (jei iškyla neaiškumų) galima visuomet susistabdyti, pratęsti žiūrėjimą vėliau, galima atsisukti, jei kas buvo nesuprantama iš pirmo karto. Daugelis sako, kad išklausius 3 val. mokymų programą, Youtube tai įmanoma rasti susisteminta iki 15 min., nes visi akcentai sudėlioti itin suprantamai, aiškiai, be jokio gumos tempimo. Taigi – ar verta mokytis iš Youtube? Žinoma, kad taip!