Facebook reklama

Facebook reklama

Facebook reklama

 

Norite būti matomi socialiniuose tinkluose? Mes žinome, kaip tai pasiekti!

  • Sukursime Jūsų įmonės Facebook puslapį (jeigu jo dar neturite) ar išanalizuosime ankstesnį (jei jis jau buvo sukurtas);
  • Nustatysime jo stipriąsias ir silpnąsias puses;
  • Išanalizuosime ir atrinksime Jūsų įmonės tikslinę auditoriją;
  • Pagal gautus duomenis suformuosime efektyvią reklamos strategiją Facebook;
  • Sukursime profesionalų Facebook puslapio dizainą;
  • Sukursime efektyvius pranešimus Jūsų Facebook puslapiui ir analizuosime jų efektyvumą.

Kodėl Jums reikalinga Facebook reklama?

Sėkmingas bet kurio verslo projekto vystymas yra neatsiejamai susijęs su reklama. Pastaruoju metu socialiniai tinklai, ypač Facebook, tampa viena pagrindinių reklamos platformų. Tai vienas efektyviausių būdų pritraukti platesnį klientų ratą bei didinti Jūsų verslo žinomumą. Palaikydami ryšį su savo įmonės Facebook paskyros sekėjais, užsitikrinsite jų lojalumą ir galimybę tapti Jūsų klientais.

Kaip mes kuriame Facebook reklamą?

Kurdami Facebook reklamą, visų pirma, nustatome tikslinės auditorijos portretą. Išsiaiškinę jį, kuriame pranešimus, orientuotus į aktualiausią Jūsų verslui auditoriją. Kitas svarbus aspektas yra Facebook paskyros kokybinis įvertinimas (ar pakankamas vartotojų aktyvumas; koks yra pasiekiamos auditorijos dydis ir pan.). Žinodami atsakymus į šiuos klausimus, galime ženkliai padidinti tiek vartotojų aktyvumą, tiek pranešimų efektyvumą.

Žinoma, pranešimų efektyvumas priklauso ir nuo turinio kokybės. Mes pasirūpinsime tuo, kad mūsų kuriami pranešimai:

  • Būtų kokybiški ir aktualūs Jūsų tikslinei auditorijai;
  • Išsiskirtų iš konkurentų pranešimų;
  • Didintų Jūsų tikslinės auditorijos įsitraukimą (skatintų pereiti į Jūsų internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę; paspausti ant pageidaujamo reklaminio pranešimo ir pan.).

Tai tik keli iš daugelio aspektų, į kuriuos svarbu atsižvelgti, kuriant Facebook reklaminę kampaniją. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau!

Mokamų Facebook instrumentų įtraukimas

Kai reklaminė kampanija jau sukurta, kitas žingsnis yra mokamų Facebook instrumentų įtraukimas. Įgyvendinsime Jūsų įmonės Facebook puslapio reklamos strategiją, naudodamiesi visais reikiamais mokamos reklamos kanalais. Nustatysime automatizuotus Facebook įrankius, kad gautume išsamią analizę ir padidintume reklaminės kampanijos efektyvumą. Mūsų komanda pasirūpins, kad mokami instrumentai būtų optimaliai efektyvūs ir atitiktų Jūsų numatyto biudžeto ribas.