Kodėl verslui būtina LinkedIn paskyra?

Kodėl verslui būtina LinkedIn paskyra?

Kodėl verslui būtina LinkedIn paskyra?

 

Kalbėdami apie tai, kodėl verslui būtina LinkedIn paskyra, pradėkime nuo pažinties su šia platforma. Nors, net neabejojame, kad daugeliui verslininkų ir perspektyvių darbo pasiūlymų ieškančių specialistų LinkedIn yra gana neblogai pažįstamas. Taigi, kuo skiriasi LinkedIn socialinis tinklas nuo kitų savo giminaičių (Facebook, Twitter ir pan.).

Visų pirma, tuo, kad mūsų aptariamas tinklas yra labai aiškiai nusibrėžęs vieną pagrindinę veiklos kryptį. Tai yra į verslą orientuota kryptis. LinkedIn yra platforma, kurioje susitinka darbdaviai ir darbo ieškantys specialistai. Tačiau tai dar ne viskas.

Jeigu esate kompanijos vadovas, norintis plėsti naudingų pažinčių ratą, būti matomas rinkoje ir išsiskirti iš Jus supančių konkurentų; ar darbdavys, ieškantis naujo profesionalaus darbuotojo, LinkedIn – tas įrankis, kuris gali padėti visa tai pasiekti. Arba, atvirkščiai, esate naujo darbo besižvalgantis asmuo? Tada, ši platforma, taip pat, gali būti labai naudinga.

Šiek tiek statistikos ir kaip LinkedIn padeda verslui?

2019-ųjų metų duomenimis, LinkedIn naudojasi daugiau, kaip 610 milijonų vartotojų. 2017 m. beveik visos įmonės, patenkančios į „Fortune 500“ reitingą, naudojo LinkedIn, o tai nenuostabu, prisimenant platformos orientaciją į verslą. Dabar nė viena, verslo aukštumas trokštanti pasiekti įmonė neįsivaizduoja savo viešųjų ryšių politikos be LinkedIn paskyros. Ji gali paversti Jūsų kompaniją klestinčia ir atverti kelius naudingoms pažintims. Tiesa, tik tada, jeigu prasmingai išnaudosite visas galimybes:

  • Atsakingai ir kruopščiai užpildysite įmonės paskyros informaciją;
  • Dalyvausite su Jūsų verslo šaka susijusių grupių veikloje;
  • Periodiškai atnaujinsite naujienas apie savo įmonėje vykstančias permainas;
  • Vesite savo paskyroje Jūsų verslą reprezentuojantį tinklaraštį;
  • Palaikysite ryšius su šiame tinkle atrastais kontaktais.

LinkedIn svarbą puikiai reprezentuoja  „Httpool“ vadovo Lietuvoje, Šarūno Sakalausko, išsakyta mintis: „Profesionali veikla LinkedIn’e kelia kiekvieno iš mūsų (tiek darbuotojo, tiek ir darbdavio) vertę globalioje darbo rinkoje.“ Kadangi globalizacija įgauna vis didesnius mastus, neabejotinai, ir LinkedIn taps vis populiaresnis ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. O klausimas, kodėl verslui būtina LinkedIn paskyra, turi kone vienareikšmį atsakymą, – siekiant būti tarp lyderių.