Partnerysčių rinkodara Facebook’e

Partnerysčių rinkodara Facebook’e

Rekomendacijų galia Facebook'e

PARTNERYSČIŲ RINKODARA – NEMOKAMA FB REKLAMA

Partnerysčių rinkodara – nemokama FB reklama, kuria būtų nuodėmė nepasinaudoti. Tai puikus pardavimų skatinimo įrankis. Kiekvienas socialinių tinklų vartotojas priklauso aibei įvairių grupių. Žinant šį faktą, ima aiškėti, kokios svarbios yra asmeninės rekomendacijos ir kiti partnerysčių rinkodaros metodai. Jie, dažniausiai, gimsta individualiai, kai esamas įmonės klientas ar jos darbuotojas nori pranešti apie savo įsigytą / atstovaujamą prekę ar paslaugą platesniam žmonių ratui. O socialiniai tinklai – puikus būdas tai padaryti.

Šiam reiškiniui apibrėžti netgi sukurtas specialus terminas – socialiniai pardavimai – tai socialinių tinklų naudojimas, siekiant užmegzti ryšius su potencialiais klientais. Itin svarbu aktyviai reikštis socialiniuose tinkluose tam, kad Jus atsimintų, dalintųsi Jūsų turiniu, sektų Jus ir tam, kad rekomenduotų Jūsų prekės ženklą.

Turbūt Jums pažįstama situacija, kai konkrečių įmonių darbuotojai vakarais skiria nemažai laiko, dalyvavimui įvairiose FB grupėse (bendruomenėse). Ir, pamatę jose pranešimą, kad grupės narys kažko ieško, minėtieji asmenys ar vadovai įkelia nuorodą, taip rekomenduodami savo valdomą įmonę, ar įmonę kurioje jie dirba. Taip pat, parašo, kodėl ją rekomenduoja.

Kitas aspektas yra tai, kad įmonių vadovai yra linkę pasidalinti kontaktais ant savo FB sienos su rekomenduojama įmone ar žmogumi specialistu. Taip mezgamas platus rekomendacijų socialiniuose tinkluose voratinklis, užtikrinantis informacijos apie konkrečią įmonę sklaidą. Taigi, partnerysčių rinkodara – NEMOKAMA FB reklama, kurią privalu išnaudoti!