Virtualūs turai

Virtualūs turai

Virtualus turas – erdvinių panoramų rinkinys, kuriame atskiros konkrečios erdvės dalys tarpusavyje sujungiamos į vieną loginę seką. Tarp virtualiame ture pateikiamų erdvės objektų galima patogiai naviguoti, naudojant kompiuterio pelytę, klavišus ar išmaniojo įrenginio navigaciją. Virtualūs turai leis Jums interaktyviai pavaikštinėti po pasirinktą erdvę, apžiūrėti detales ir prisiliesti prie stebimos erdvės perteikiamos atmosferos.

Daugelis šiuolaikinių restoranų, prekybos centrų, turizmo sodybų, viešbučių ir kitų verslo šakų, kurioms reikalingas nuolatinis naujų klientų srautas, turėtų susimąstyti apie virtualius turus, galinčius reprezentuoti jų verslo objektą įmonės tinklalapyje. Virtuali ekskursija – galingas naujų klientų pritraukimo įrankis. Bet kuri organizacija, patalpinusi savo tinklalapyje 3D turą, taupo pinigus ir laiką, bei gauna pridėtinę vertę iš vis labiau populiarėjančio, modernaus reklamos būdo.

Kuo išskirtiniai virtualūs turai?

Tai yra veiksminga reklamos priemonė, leidžianti ypatingu būdu parodyti prekę ar paslaugą potencialiam vartotojui. Minėtoji reklamos priemonė sukelia žiūrovui „dalyvavimo pojūtį“ ir leidžia perteikti išsamesnę informaciją apie produktą ar paslaugą. Visus šiuos privalumus galima pasiekti, naudojant ryškius, įsimintinus vaizdus, kurie tampa interaktyvaus vartotojo įsitraukimo dalimi.

Verta paminėti ir tai, kad vaizdinė medžiaga suteikia spausdintinei reklamai neprieinamą dinamiškumo, kur kas didesnio perduodamos informacijos kiekio ir efektyvesnio jos įsisavinimo galimybes. Pastarasis privalumas itin pastebimas virtualiuose turuose, kuriuose Jūsų potencialus klientas gali pasijausti pilnai įsitraukiančiu į 3D ekskursijoje pristatomos erdvės „gyvenimą“. Šioms ekskursijoms paįvairinti naudojami iššokantys informaciniai langai, garso efektai, informaciniai blokai.

Virtualiais turais sėkmingai naudojasi nekilnojamojo turto kompanijos, kurioms ši rinkodaros priemonė leidžia supažindinti potencialius klientus su siekiamu parduoti objektu, net neišeinant iš namų. Tačiau lygiai taip pat efektyvūs virtualūs turai yra kuriami ir muziejams, kitoms kultūros įstaigoms, siekiant pristatyti jų demonstruojamas ekspozicijas. Kita vertus, virtualūs turai neaplenkia bet kurios verslo šakos, kurios tikslas – motyvuoti vartotojus aplankyti konkrečią erdvę.

Virtualūs turai užkerta kelią vartotojų pretenzijoms dėl lūkesčių ir realybės neatitikimo. Pateikdami profesionaliai sukurtą virtualų turą, Jūs padidinate pasitikėjimą Jūsų įmone dėl aiškaus norimos pristatyti erdvės atvaizdavimo.

Mūsų įmonės atlikti turai:

Spausti čia: PAMATYTI

Grįžti į pradinį