Dizaino paslaugos

Dizaino paslaugos

Interneto svetainės dizainas – tai tvarkingas ir profesionalus kiekvieno svetainės puslapio meninio apipavidalinimo sukūrimas, atsižvelgiant į interneto svetainės, kuriai kuriamas dizainas, tematiką ir jos savininkų išsikeltus uždavinius. Statistika teigia, kad svetainės sėkmė priklauso nuo pirmųjų 2–3 sekundžių, per kurias vartotojas susipažįsta su ja. Taigi, profesionalios dizaino paslaugos yra itin svarbios kiekvienai įmonei. Rinkodaros specialistai linkę lyginti internetinės svetainės dizainą su savotišku kabliuku, galinčiu tiek „užkabinti“ – sudominti – klientą, per minėtas 2–3 sekundes, tiek leisti jam praslysti

Kodėl turėtumėte rinktis profesionalų internetinės svetainės dizainą?

Tik profesionaliai sukurtas internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės dizainas garantuoja klientų rato augimą bei galimybę išsiskirti iš konkurentų. O tai yra itin svarbu šiuolaikinėje, vizualine informacija perkrautoje visuomenėje. „Webin“ internetinės rinkodaros ir dizaino specialistai rūpinasi, kad mūsų kuriamas internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių dizainas padėtų mūsų klientams:

  • Išryškinti savo verslo unikalumą;
  • Tinkamai reprezentuoti savo įmonę klientams ir partneriams;
  • Patraukti potencialaus kliento dėmesį per pirmąsias pažinties su svetaine ar elektronine parduotuve sekundes.

Kurdami dizainą internetinėms svetainėms bei elektroninėms parduotuvėms, nuo pat pirmojo kūrybos etapo, apgalvojame sąveikos su dinaminiais elementais logiką, kuriame algoritmus perėjimams tarp sekcijų ir profesionaliai bei patraukliai pateikiame pagrindinę informaciją, kurios pageidauja klientas. Programuotojai ir kūrėjai nustato, kiek patogus ir funkcionalus bus sąsajos blokų išdėstymas. Pasiekę trokštamą rezultatą, „Webin“ specialistai visada derina sukurtą projektą su Jumis ir baigia darbą, tik priėmę abiems pusėms patrauklų sprendimą.

Netgi pati geriausia prekė ar paslauga reikalauja tinkamo apipavidalinimo ir teisingo, bei profesionalaus pateikimo. „Webin“ specialistai pasirūpins, kad Jūsų internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės dizainas būtų ne tik patrauklus, bet ir atitiktų šiuolaikinius techninius reikalavimus. Mūsų klientai mus įkvepia ir skatina kurti unikalius interneto svetainių bei elektroninių parduotuvių dizaino sprendimus. O, unikalumas versle – tiesiausias kelias į sėkmę. Jeigu ir Jūs tikite mūsų vizija kurti išskirtinį verslą, SUSITIKIME KONSULTACIJAI! Išskirtiniai dizaino sprendimai – išskirtinėms Jūsų verslo prekėms bei paslaugoms!

Mūsų įmonės teikiamos dizaino paslaugos:

  • Dizaino piešimas internetinėms svetainėms bei elektroninėms parduotuvėms
  • Logotipų kūrimas
  • Firminio stiliaus kūrimas
  • Reklaminių maketų, bukletų, plakatų, tentų, reklaminių iškabų maketavimas, gamyba
  • Facebook įrašams skirti maketai