Apie mus

Webin.lt

Šiuo metu UAB ,,Nordė“ didžiausią dėmesį skiria internetinių parduotuvių kūrimui bei jų priežiūrai Lietuvoje. Sukaupta programavimo, funkcionalumo pritaikymo patirtis ir žinios ne vienai žinomai įmonei padėjo pasiekti puikių rezultatų tiek prekių ar paslaugų pardavime, tiek tapti itin konkurencingiems elektroninės prekybos srityje.

Internetinių parduotuvių kūrimas per pastaruosius keletą metų stipriai keitėsi ir tobulėjo, tad tobulėjome ir mes. Keldami savo kompetenciją užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir kartu įgyvendinome idėjas, kurios lėmė jų verslo sėkmę.

Verslo perkėlimas į internetinę erdvę tampa kasdienybė, tad internetinių parduotuvių kūrimas mums – kūrybingas bei atsakingas procesas. Bendradarbiaudami su užsakovais, išsiaiškinę jų tikslus, poreikius, konkurencinius pranašumus bei naudodamiesi naujausiais internetinių parduotuvių kūrimo įrankiais, pasiekiame tik geriausių rezultatų.

 Visuomet stengiamės būti klientų pripažinti savo veiklos sirtyje. Būti įvertintiems yra labai malonu, tačiau rezultatai, kuriais džiaugiasi mūsų klientai, suteikia mums didesnį džiaugsmą!

Užsisakykite mūsų paslaugas

Webin Komanda

Dalius Mockevičius

CEO, rinkodaros specialistas

Artūras Gajauskas

Programuotojas

Liutauras Mituzas

Programinės įrangos kūrėjas

Vytautas Mika

Foto / Video specialistas

UAB Nordė įmonėje dirba talentingi specialistai, gebantys tinkamai strateguoti bei kurti

Programavimo, video ir dizaino paslaugos visoje Lietuvoje!